Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich 2018-2023 w Gminie Wągrowiec

 (link otworzy duże zdjęcie)

W okresie od 1 marca 2019 r. do 10 maja 2019 r. w 43. sołectwach na terenie Gminy Wągrowiec odbywają się wybory sołtysów i rad sołeckich.

Harmonogram spotkań:

Lp.

Sołectwo

Data

Godzina

Nazwisko wybranego sołtysa

1

     Ludwikowo

1.03.2019

18.00

 Artur Politowski

 

     Krosno

4.03.2019

18.00

 Agnieszka Szymańska

3

     Kołybiec

    (świetlica w Siedleczku)

5.03.2019

18.00

 Błażej Mysiak

4

     Nowe

    (Dobra Truskawka)

7.03.2019

18.00

 Grzegorz Momot

5

     Kaliska

    (świetlica Krosno)

12.03.2019

18.00

 Krzysztof Olech

6

     Rąbczyn

13.03.2019

18.00

Rafał Hoffmann

7

     Żelice

15.03.2019

18.00

 Ryszard Stępniak

8

     Ochodza

18.03.2019

19.00

Marek Kutzner

9

     Toniszewo

19.03.2019

19.00

 Teresa Jóźwiak

10

     Rudnicze

20.03.2019

19.00

 Kazimierz Tomczak

 11

     Łaziska

21.03.2019

19.00

 Adam Wypyszyński

 12

     Kiedrowo

22.03.2019

19.00

 Mariusz Biniewski

 13

     Bracholin

    (sala GOK w Łeknie)

25.03.2019

18.00

 Leszek Łochowicz

 14

     Bukowiec

    (świetlica Krosno)

26.03.2019

19.00

 Stefan Strychalski

 15

     Wiatrowo

07.05.2019

18.00

Marcin Komasa

 16

     Grylewo

28.03.2019

19.00

 Anna Haremza

 17

     Rgielsko

29.03.2019

18.00

 Robert Thielmann

 18

     Wiatrowiec

1.04.2019

19.00

 Zofia Radecka

 19

     Oporzyn

3.04.2019

19.00

 Monika Rusiewicz

 20

     Łekno

4.04.2019

19.00

 Małgorzata Wiśniewska

 21

     Tarnowo Pałuckie

5.04.2019

18.00

 Krystyna Zielke

 22

     Kobylec

8.04.2019

18.00

 Beata Marciniuk

 23

     Łęgowo

9.04.2019

19.00

 Zdzisław Kaźmierczak

 24

     Potulice

10.04.2019

18.00

 Ryszard Majewski

 25

     Sienno

11.04.2019

19.00

 Krzysztof Majer

 26

     Siedleczko

12.04.2019

19.00

 Justyna Mikołajczak-Piec

 27

     Przysieczyn

15.04.2019

19.00

 Mariusz Mycka

 28

     Wiśniewo

16.04.2019

19.00

 Marian Wegner

 29

     Bartodzieje

17.04.2019

19.00

 Marian Szyiński

 30

     Koninek

30.04.2019

20.00

 Marian Michalak

 31

     Werkowo

23.04.2019

19.00

 Andrzej Maćkowski

 32

     Przysieka

24.04.2019

19.00

 Tomasz Radecki

 33

    Pawłowo Żońskie

25.04.2019

18.00

 Krystyna Cholewińska

 34

    Czekanowo

26.04.2019

19.00

 Krystyna Rebajn

 35

    Sarbka

  (Sarbka 6)

29.04.2019

18.00

Kazimierz Perek

36

    Runowo

29.04.2019

20.00

Karolina Kogut
 37

    Brzeźno Stare

30.04.2019

19.00

 Aneta Marczyńska

 38

    Długa Wieś

2.05.2019

19.00

 Radosław Ewertowski

 39

    Kopaszyn

6.05.2019

18.00

 Bogusław Hetzig

 40

    Kamienica

7.05.2019

18.00

 Janusz Woźniak

 41

    Redgoszcz

8.05.2019

18.00

 Benedykt Witt

 42

    Kaliszany

9.05.2019

19.00

 Magdalena Włodarska

 43

     Łukowo

10.05.2019

19.00

 Stefan Kamiński

Zarządzenie Wójta Gminy Wągrowiec w załączeniu.

Opublikowano: 10 maja 2019 19:55

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 7331

Załączniki:

zarzadzanie_nr_252019.pdf [779.26 KB]