Informacja o dyżurze wakacyjnym Oddziału Przedszkolnego w Siennie

Szanowni Rodzice, Mieszkańcy Gminy Wągrowiec

Informuję, że w okresie od 3 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2020r. otwarty będzie Oddział Przedszkolny w Siennie. Oddział będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 dla wszystkich dzieci zamieszkałych w Gminie Wągrowiec. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt z dyrektorem placówki Panią Iwoną Radke tel. 67 26-20-689 w celu dopełnienia formalności związanych z przyjęciem dziecka do oddziału przedszkolnego w ww. okresie.

W oddziale przedszkolnym obowiązują opracowane procedury dotyczące bezpiecznego funkcjonowania placówki w warunkach pandemii COVID-19, zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz zaleceniami Ministra Zdrowia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. ks. Jakuba Wujka w Siennie www.spsienno.szkolnastrona.pl.

/-/ Wójt Gminy Wągrowiec

Wągrowiec, 30.07.2020 r.