Wakacje w Przedszkolu w Wiatrowie

Wakacje (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Rodzice, Mieszkańcy Gminy Wągrowiec

Informuję, że w okresie wakacji letnich od 29 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020r. otwarte będzie Przedszkole Publiczne w Wiatrowie.  Przedszkole będzie czynne od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00 dla wszystkich dzieci zamieszkałych w Gminie Wągrowiec. Placówka wyposażona jest we własną kuchnię i będzie możliwość wykupienia posiłków dla dzieci. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt z dyrektorem placówki Panią Mirosławą Jarosz tel. 67 26-89-779 w celu dopełnienia formalności związanych z przyjęciem dziecka do przedszkola w ww. okresie.

W przedszkolu obowiązują opracowane procedury dotyczące bezpiecznego funkcjonowania placówki w warunkach pandemii COVID-19, zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz zaleceniami Ministra Zdrowia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiatrowie www.zspwiatrowo.szkolnastrona.pl.

/-/ Wójt Gminy Wągrowiec

Wągrowiec, 29.06.2020 r.