Ostatnie pożegnanie Śp. Tomasza Szeszyckiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

Sprawy organizacyjne związane z przebiegiem ceremonii pogrzebowej
Ś.P. Tomasza Szeszyckiego

  1. Prosimy o przybycie pocztów sztandarowych oraz warty honorowej (nadleśniczowie, naczelnicy, pracownicy Nadleśnictwa Rokita)
    do godz. 11:30 w Bazylice.
  2. Z uwagi na ograniczoną przestrzeń w Bazylice (Katedrze), prosimy nie składać przy trumnie wieńców i kwiatów. Wieńce i kwiaty składamy na miejscu pochówku zmarłego.
  3. Mowy pogrzebowe przewidywane są tylko w Bazylice. 
  4. Na placu pod Bazyliką, będą podstawione autokary zapewniające dojazd do Cmentarza Centralnego. (Istnieje możliwość pozostawienia samochodów osobowych przy Katedrze i dojazd na cmentarz podstawionymi autokarami).
  5. Wjazd na cmentarz bramą główną, za bramą po prawej stronie formowanie kolumny przejazdowej uprawnionych pojazdów (autokary) i dalej przejazd do Alei Leszczynowej, kwatera 72A.
  6. Po ceremonii pogrzebowej, powrót pod Bazylikę (Katedrę) dla kierowców, którzy pozostawili samochody, dwa autokary oznaczone literą „K”. Dwa pozostałe autokary oznaczone literą S jadą bezpośrednio pod Wyższe Seminarium Duchowne.
  7. Rodzina, zaproszone koleżanki i koledzy zmarłego, korpus nadleśniczych w tym emerytowani nadleśniczowie, przedstawiciele Nadleśnictwa Rokita, kierownictwo biura RDLP w Szczecinie, przedstawiciele uczelni i szkół, kapelani leśników i księża uczestniczący w uroczystości, po zakończeniu uroczystości pogrzebowej zaproszeni są do Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie przy ulicy Papieża Pawła VI 2, na wspólny posiłek.

 

Opublikowano: 03 października 2019 10:51

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 620

Zdjęcia: