Szlak wolności od podstaw

 (link otworzy duże zdjęcie)

Maszyna do Pisania i Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają do udziału w ogólnopolskim projekcie “Szlak wolności od podstaw”. Uczestnicy projektu zostaną wytypowani na podstawie przesłanego reportażu lub jego szkicu na temat pracy organicznej w Wielkopolsce, ludzi z nią związanych lub jej dzisiejszych implementacji.   


Do udziału w projekcie zapraszamy autorów reportaży, których tematem będzie praca organiczna w Wielkopolsce, ludzie z nią związani lub jej dzisiejsze implementacje. Liczy się pomysł, oryginalne ujęcie tematu i wartość artystyczna. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 15 autorów, których zaprosimy na bezpłatne warsztaty do Pałacu w Antoninie (15-18 sierpnia). Tam pod opieką Piotra Bojarskiego, Marcina Kąckiego i Przemysława Semczuka będą pracować nad swoimi reportażami. 
Po warsztatach w Antoninie uczestnicy projektu przez cały miesiąc mają zapewnioną opiekę merytoryczną jednego z trzech nauczycieli. 
Po napisaniu reportaży teksty trafią do redakcji i korekty, a najlepsze z nich do zbioru reportaży, który zostanie wydany przez Urząd Marszałkowski pod koniec 2019 r.

Opublikowano: 18 lipca 2019 13:53

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 259

Załączniki:

regulamin_projektu_szlak_wolnosci_od_podstaw.pdf [544.65 KB]

informacja_prasowa_projekt_szlak_wolnosci_od_podstaw.docx [238.94 KB]