Egzamin gimnazjalny 2019 - część humanistyczna

SZANOWNI PAŃSTWO

Dziś trzeci dzień strajku nauczycieli.

Uprzejmie informuję, iż otrzymałem od Dyrektorów potwierdzenie przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej zgodnie z harmonogramem i bez zakłóceń.

Wszyscy uczniowie mogli przystąpić do egzaminu w szkołach obwodowych zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami. Natomiast jutro gimnazjaliści będą mogli pisać test z części matematyczno-przyrodniczej.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom przygotowującym egzamin gimnazjalny, a przede wszystkim Dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom jednostek oświatowych za ogrom pracy, zaangażowanie i trud włożony w realizację tego obowiązku. Rodzicom i uczniom dziękuję za wyrozumiałość.

Drogim gimnazjalistom życzę satysfakcjonujących wyników.    

Jednocześnie ponownie proszę o bieżący i bezpośredni kontakt z Dyrektorami szkół, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą pełnych wyjaśnień w kwestiach organizacji szkoły w okresie strajku. Proszę także o śledzenie informacji pojawiających się na stronach internetowych i portalach społecznościowych Gminy Wągrowiec oraz szkół obwodowych.
O wszelkich zmianach będziemy starali się docierać do Państwa publikując kolejne komunikaty oraz w każdy inny możliwy sposób. 

Z wyrazami szacunku
Przemysław Majchrzak
Wójt Gminy Wągrowiec

Opublikowano: 10 kwietnia 2019 13:46

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 252