Informacja Społecznego Komitetu Zbiórki Publicznej „Pomoc pogorzelcom z Bartodziej”

plakat (link otworzy duże zdjęcie)

Wągrowiec, 6 sierpnia 2020 r.

Komitet Społeczny Zbiórki Publicznej

„Pomoc pogorzelcom z Bartodziej”

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem zbiórki publicznej „Pomoc pogorzelcom z Bartodziej”, pragnę Państwa poinformować, iż w ciągu miesiąca od dnia uruchomienia konta bankowego, dzięki Państwa dobroci i zaangażowaniu udało się zebrać 5.325 zł.

W imieniu rodziny i całego Komitetu pragnę bardzo serdecznie podziękować za  wsparcie, które daje siłę do dalszego działania w tej niezwykle trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się pogorzelcy.

Zbiórka trwa, więc zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy mogą i chcą dołożyć swoją cegiełkę do budowy nowego domu. Każda kwota jest bardzo ważna i za każdą kwotę będziemy ogromnie wdzięczni.

Jeśli są osoby, które chciałby udzielić pomocy w formie innej niż finansowa np. w formie przekazania materiałów niezbędnych do budowy i wykończenia domu, to  prosimy o  kontakt telefoniczny  pod numerem 787 330 410.

Jednocześnie  gorąco zachęcam  do wzięcia udziału w „Pchlim Targu” organizowanym pod patronatem Wójta Gminy Wągrowiec przez sołectwa Czekanowo i Runowo, który odbędzie się 23 sierpnia 2020 r. na boisku w Runowie. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przekazany pogorzelcom z Bartodziej.

Także w  imieniu Wójta Gminy Wągrowiec składam podziękowania mieszkańcom gminy i wszystkim organizacjom pozarządowym za solidarny gest i wrażliwość społeczną. Jesteśmy dumni, że mieszkańcy tak wspaniale reagują na osoby potrzebujące.

Wsparcia w formie finansowej można dokonać przelewem na rachunek bankowy:

w PKO BP Spółka Akcyjna O/Wągrowiec Nr 69 1020 3903 0000 1802 0138 5145

Anna Pałka