Urząd Gminy Wągrowiec dla Wojtusia

#GaszynChallenge to akcja zapoczątkowana przez strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są proste. Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub mogą nie zrobić pompek, ale muszą wpłacić minimum 10 zł. Po ukończonym zadaniu nominowane są kolejne osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.

Akcja to kolejny zryw na rzecz Wojtusia. Dzięki dziesiątkom taki akcji, rodzicom chłopca udało się już zebrać 9 milionów złotych - kwotę potrzebną na przeprowadzenie leczenia chłopca!

Do wykonania zadania Urząd Gminy Wągrowiec został nominowany przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu. Wyzwanie zostało przyjęte, urzędnicy wraz z Wójtem Przemysławem Majchrzakiem również wykonali pompki i przysiady dla Wojtusia.

Nominację od Urzędu Gminy Wągrowiec otrzymali: Spółdzielnia Socjalna „Wspólny Sukces”, Nadleśnictwo Durowo oraz Powiatowy Zarząd Dróg w Wągrowcu.

Opublikowano: 10 czerwca 2020 14:33

Filmy: