Zaproszenie na bezpłatne spotkanie_Fundusze Europejskie w 2020 r. - Program Regionalny Województwa Wielkopolskiego oraz Szkolenia

Plakat informacyjny o spotkaniu (link otworzy duże zdjęcie)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie w 2020 roku – przegląd możliwości wsparcia w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego wraz z ofertą szkoleń”.

Termin: 22.01.2020 r. w godzinach od 10:00-12:00

Miejsce spotkania:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
sala szkoleniowa

Cel spotkania:

Celem spotkania jest przybliżenie informacji o środkach unijnych planowanych do ogłoszenia w roku 2020 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Dodatkowo na spotkaniu zostaną przedstawione informacje w zakresie możliwości podnoszenia kwalifikacji tj. szkolenia finansowane z FE (Baza Usług Rozwojowych).

Do kogo skierowane jest spotkanie:

Spotkanie skierowane jest do każdego, kto chciałby dowiedzieć się lub pogłębić swoją wiedzę w zakresie funduszy europejskich w roku 2020 oraz na podnoszenie kwalifikacji. Grupa docelowa spotkania to osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej, przedsiębiorcy, organizacja pozarządowe, beneficjenci WRPO 2014+.

Uwaga!

Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 20.01.2020 r. do godziny 12:00.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 20.01.2020 r. do godziny 15:00.

Opublikowano: 15 stycznia 2020 09:44

Załączniki: