I Jarmark Mikołajkowy w Łeknie

Dzisiaj na targowisku „Mój Rynek” w Łeknie odbył się I Jarmark Mikołajkowy. Oficjalnego otwarcia Jarmarku dokonał
Wójt Gminy Wągrowiec - Przemysław Majchrzak. Prowadzący imprezę - Krystyna Urbańska oraz Kamil Zawadzki wraz z dziećmi zaprosili św. Mikołaja, z którym można było sobie zrobić zdjęcie w jego domku, a Mikołaj oczywiście dla wszystkich dzieci miał upominki.
Występy artystyczne rozpoczęła pięknym śpiewem Emilka Lehmann, równie pięknie zaśpiewała Ola Kranc wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. W Mikołajkowych tańcach wystąpiły również Iskierki z GOK Łekno oraz zespół Azyl z Grylewa.
Motomikołaje z Mieściska świetnie zabawiały zgromadzone dzieci i dorosłych. Przez cały czas trwania Jarmarku dzieci mogły dekorować pierniki.
Pan Przemysław Majchrzak oraz Pani Krystyna Urbańska wręczyli dzieciom nagrody w konkursie LIST DO ŚW.MIKOŁAJA.
W świątecznym repertuarze wystąpiła Kinga Skawińska, Meggi Głowacki z Bartkiem Zielińskim oraz Iluzja.
Dopisali kupujący, sprzedający...i pogoda!
Pyszne pierniki, ciasta, grzańce, piękne ozdoby świąteczne: skrzaty, bombki, choinki i inne rękodzieła przyciągnęły do Łekna tłumy, a świąteczny klimat i nastrój udzielił się wszystkim.
Do zobaczenia na kolejnym Jarmarku!

Opublikowano: 08 grudnia 2019 20:19