Spotkanie w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Wągrowiec na lata 2019-2030

Szanowni Państwo,

Gmina Wągrowiec prowadzi prace nad przygotowaniem najważniejszego dokumentu planistycznego samorządu – „Strategii Rozwoju Gminy na lata 2019-2030”.

Strategia stanowi rejestr wyzwań i zadań, przed jakimi stoi społeczność lokalna oraz jej władze samorządowe. Jest jednocześnie wyrazem woli mieszkańców i władz Gminy wspólnego budowania lepszego i bardziej funkcjonalnego lokalnego środowiska życia, pracy i inwestowania. W zapisie Strategii zostaną uwzględnione opinie mieszkańców Gminy oraz najbardziej opiniotwórczych środowisk.

Dlatego serdecznie zapraszam do  uczestnictwa w spotkaniu - warsztatach strategicznych. W jego trakcie zostaną zaprezentowane wnioski z przeprowadzonej diagnozy stanu Gminy (m. in. ankietowego badania opinii mieszkańców i wywiadów z opiniotwórczymi przedstawicielami społeczności lokalnej). Będziemy także wspólnie dyskutowali na temat kierunków rozwoju Gminy i konkretnych zadań, które należy zrealizować w najbliższych latach.

Spotkanie odbędzie się 25 września 2019 roku o godzinie 14:00 w Sali Widowiskowej w Łeknie. Czas trwania spotkania to około 2 godziny.

Przemysław Majchrzak

Wójt Gminy Wągrowiec