Informacja na temat możliwości podłączenia do sieci światłowodowych INEA S.A.

Szanowni mieszkańcy

W związku z licznymi pytaniami o możliwość podłączenia się do sieci światłowodowych uprzejmie informuję, iż głównymi  operatorami, którzy posiadają i rozbudowują te sieci na terenie Gminy Wągrowiec są firmy INEA S.A. oraz ASTA NET.  W związku z powyższym Wójt Gminy Wągrowiec zorganizował spotkanie z przedstawicielami firmy INEA S.A. w celu ustalenia łatwo dostępnych kanałów kontaktowych, gdzie można uzyskać informacje na temat możliwości podłączenia się do sieci światłowodowych INEA S.A. Podobne spotkanie zostanie zorganizowane w czerwcu bieżącego roku z przedstawicielami firmy ASTA NET.

Poniżej podaję komunikat firmy INEA S.A.

W związku z rozwojem sieci światłowodowych, a także pojawiającymi się możliwościami rozbudowy trwają obecnie konsultacje aby przy współpracy mieszkańców gminy Wągrowiec oraz operatora INEA doprowadzić nowoczesne łączą do domów, które nie zostały ujęte przy realizacji projektów Unii Europejskiej. Realizacja przebiegać będzie w systemie RECON, o którym dowiedzą się Państwo więcej od przedstawicieli firmy INEA podczas wizyt domowych. W tym miejscu prosimy Państwa o mailowe informowanie o zainteresowaniu dostępem do łącza szerokopasmowego co pozwoli na przygotowanie oferty oraz skierowanie działań w obszary gdzie istnieje potrzeba rozbudowy. 

Wszelkiego rodzaju pojawiające się pytania zarówno od osób indywidualnych, a także przedsiębiorstw względem dostępności sieci i rozwoju światłowodu prosimy kierować mailowo na adres: dariusz.janczewski@inea.com.pl

Opublikowano: 04 czerwca 2019 15:43

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 617