Spotkanie z okazji Dnia Matki w Pawłowie Żońskim

Każdego roku z okazji Dnia Matki wyróżnienia za matczyny trud i oraz aktywność w środowisku wiejskim otrzymują Matki zgłoszone przez Koła Gospodyń. Na zaproszenie Danuty Brodowskiej – Przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet i Przemysława Majchrzaka – Wójta Gminy Wągrowiec 29 maja 2019 roku do Ośrodka Integracji i Aktywizacji Wsi w Pawłowie Żońskim przybyły zaproszone Panie oraz Małgorzata Osuch – Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego, Janina Kolińska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Wągrowiec, przewodniczące i członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Wągrowiec oraz przedstawiciele mediów.

W tym roku gratulacje otrzymały Panie: Teresa Łyskawińska-Twardowska z Pawłowa Żońskiego, Elżbieta Paszek z Rąbczyna, Barbara Koterwas z Łazisk, Cecylia Gruszka z Ochodzy, Stefania Głomb z Brzeźna Starego, Małgorzata Andrzejewska z Kobylca, Marianna Bromeberek z Kaliszan, Teresa Stępniak z Żelic, Ewa Zalewska z Krosna, Krystyna Pawłowska z Sienna oraz Urszula Przesławska z Rąbczyna.

Wszystkim Matkom życzymy wszelkiej pomyślności, radości i zadowolenia z potomstwa oraz sukcesów i samych pogodnych dni.

Opublikowano: 29 maja 2019 14:28