Uwaga! Do 14 sierpnia można składać ankiety aplikacyjne na dofinansowanie ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych lub kotłów na pellet

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Gminy Wągrowiec określa termin na składanie ankiety aplikacyjnej o dofinansowanie, na realizację projektu związanego z montażem na nieruchomościach  paneli ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych lub kotłów na pellet najpóźniej do dnia 14 sierpnia 2017 r.

Z uwagi na ograniczony czas niezbędny do przygotowania dokumentacji aplikacyjnej do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, prosimy o szybkie składanie ankiet drogą elektroniczną na stronie. http://globaleco.pl/ankieta/ lub osobiście w Urzędzie Gminy Wagrowiec w pokoju 210.

Zebrane dane są czynnikiem warunkującym przystąpienie do programu.

Ankieta aplikacyjna do wypełniania on-line TUTAJ

lub bezpośrednio na stronie firmy globalECO, która zajmie się techniczną obsługą wniosku o dofinansowanie: http://globaleco.pl/ankieta/

Proszę o zwrócenie uwagi, iż po wejściu na stronę należy wybrać właściwą zakładkę, to jest dla Gminy Wągrowiec.

Osoby  zainteresowane szczegółami techniczno-ekonomicznymi proponowanych instalacji OZE odsyłamy do prezentacji przygotowanej przez firmę GlobalECO stanowiącej załącznik do niniejszej informacji.

Opublikowano: 14 sierpnia 2017 13:42

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1949

Załączniki:

prezentacjaozegminawagrowiec.pdf [2.39 MB]