Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprezentuje się podczas 28. edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, które odbędą się w Poznaniu w dniach 17-19 lutego 2017 r.

Hasło przewodnie targów brzmi „Powiew lata w środku zimy”. Turystyka kulturowa będzie motywem przewodnim tegorocznego wystąpienia Wielkopolski. Przed zbliżającym się okresem wyjazdów świątecznych, na majówkę, a przede wszystkim na wakacje, Wielkopolska Organizacja Turystyczna podobnie jak w roku ubiegłym zaprezentuje jedną z najciekawszych i najważniejszych tras turystycznych regionu - SZLAK PIASTOWSKI.

Stoisko zlokalizowane jest w pawilonie 7A nr 6, a jego powierzchnia wyniesie 60 m².

Drugiego i trzeciego dnia targów odwiedzający będą mogli wziąć udział w ciekawych aktywnościach rekreacyjno-konkursowych.

Na sobotę Wielkopolska Organizacja Turystyczna wraz z Fundacją Wielkopolskie Wioślarstwo szykuje nie lada gratkę - konkurs z nagrodami dedykowany markowemu produktowi turystycznemu Wielkiej Pętli Wielkopolski. Na trzech trenażerach wioślarskich cały dzień będzie można spróbować swoich sił przygotowując się do wodnego sezonu. Dla żądnych adrenaliny i lubiących rywalizację przygotowaliśmy konkursy na jak najszybsze przepłynięcie dystansu 200 m. Show poprowadzi znany i lubiany komentator sportowy Radia Merkury Krzysztof Ratajczak.

Pierwszy konkursowy wyścig mężczyzn odbędzie się w godzinach od 10:15 do 10:30, kolejny VIPów od 12:15 do 12:45, ostanie wejście na telebimie przewidziane zostało na 14:35 do 14:50, wówczas ścigać się będą dzieci a następnie kobiety.

Zapraszamy!