KOMUNIKAT WÓJTA GMINY WĄGROWIEC z 27 marca 2020 r.

Szanowni Państwo

W dniu 20 marca 2020 r Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wągrowcu  uruchomił dyżury telefoniczne, w celu udzielenia informacji osobom z terenu Gminy Wągrowiec, które potrzebują niezbędnej pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym  i niepełnosprawnym. W związku z powyższym zwracam się z gorącą prośbą  o zgłaszanie problemów  bezpośrednio na podane numery telefonów. Pozwoli to na szybkie i efektywne podjęcie działań zmierzających do rozwiązywania problemów, które są skutkiem ograniczeń wprowadzanych przez rząd w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Numer telefonu dyżurującego w godzinach od 7.30 do 19:00 każdego dnia:

Tel. stacjonarny: 67 21 69 251 (od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30)

Tel. komórkowy: 691 544 044 (od poniedziałku do niedzieli w godz. od 7:30 do 19:00)

Apeluję też o pomoc sąsiedzką. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo osób starszych zachęcam  do wspierania sąsiadów, w tym seniorów i osób, które w obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 potrzebują pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb, bez narażania ich na zbędne wychodzenie z domu. Proszę więc, o zainteresowanie się losem najbliższych sąsiadów i w miarę możliwości udzielenie  im pomocy osobiście bądź zgłaszając potrzebę jej udzielenia w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wągrowcu pod wyżej wskazanymi numerami telefonów.

Wójt Gminy Wągrowiec

inż.  Przemysław Majchrzak