Stypendium sportowe dla Filipa

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak przyznał młodemu mieszkańcowi Gminy Wągrowiec Filipowi Wekwertowi stypendium sportowe, będące wyrazem uznania dla sukcesów sportowych osiąganych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Filip jest uczniem klasy IV szkoły podstawowej, a w wągrowieckim Klubie Karate „TIGER” trenuje ponad 5 lat. Swoją postawą, umiejętnościami i zasługami godnie reprezentuje Gminę Wągrowiec. Zdobył m.in. I miejsce w konkurencji SUMO VI KUMITE WOLNE VI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KARATE SATORI CUP – 2018, III miejsce w konkurencji KUMITE WOLNE VI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KARATE SATORI CUP – 2018, I miejsce w konkurencji KUMITE CHŁOPCÓW 8,9 LAT – 34 KG W WIELKOPOLSKIEJ LIDZE KARATE WITKOWO 2018 i III miejsce w konkurencji TOR PRZESZKÓD CHŁOPCÓW 8,9 LAT W WIELKOPOLSKIEJ LIDZE KARATE WITKOWO 2018.

Młody sportowiec cechuje się wytrwałością i walecznością, jest pilny, pracowity i systematyczny. Poza osiągnięciami w dziedzinie sportu uzyskuje również wysokie wyniki w nauce.

Wysiłek włożony w rozwój sportu i promocję Gminy został doceniony przez Radnych Gminy Wągrowiec, a przyznane stypendium sportowe pomoże Filipowi w podejmowaniu nowych wyzwań i zdobywaniu kolejnych osiągnięć.

Stypendium sportowe Wójta Gminy Wągrowiec wręczyła 16 października br. Anna Pałka Sekretarz Gminy Wągrowiec życząc Filipowi dalszych sukcesów sportowych, satysfakcji z osiąganych wyników, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów oraz spełnienia marzeń i pomyślności w życiu osobistym.

Opublikowano: 17 października 2019 15:54

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 751