PRZYGARNIJ PSA – ZYSKAJ PRZYJACIELA

GW67 Autor Martyna Kociszewska (link otworzy duże zdjęcie)

Zachęcamy każdego kto chciałby mieć czworonożnego przyjaciela do przygarnięcia jednego z bezdomnych psów, który został znaleziony na terenie Gminy Wągrowiec, a aktualnie  przebywa  w Schronisku w Pile.

Poniżej prezentujemy plakaty przedstawiające kilka z psów znajdujących się aktualnie w Schronisku w Pile. Plakaty zostały przygotowane przez dzieci biorące udział w konkursie Mali Artyści Matce Ziemi 2015.

Zainteresowanych adopcją piesków prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Pile pod numerem telefonu: 697-994-888. Na plakatach psy mają imiona wymyślone przez autora plakatu, jednak w schronisku nie mają nadawanych imion tylko numery, dlatego dzwoniąc do schroniska należy podać nr pieska widoczny w tytule plakatu.

Wszystkie pieski pochodzące z terenu naszej Gminy można zobaczyć klikając ikonkę „Przygarnij psa” na stronie Gminy Wągrowiec lub link:  http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/thumbnails.php?album=39.

Opublikowano: 11 lutego 2016 14:35