Przedstawiciele Gminy Wągrowiec na Retro Motor Show 2018

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach od 26 do 28 października odbywa się  Retro Motor Show 2018!

W tych dniach klasyczna motoryzacja ponownie zawładnie stolicą Wielkopolski, a targi klasyków RETRO MOTOR SHOW przeniosą nas w czasie i pozwolą zobaczyć najpiękniejsze okazy motoryzacyjnej historii świata!

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną najpiękniejsze, unikatowe okazy —zabytkowe pojazdy, na których widok w oku zakręci się łezka poruszona wspomnieniami.

Na jednym ze stoisk zobaczyć można reprezentantów Gminy Wągrowiec – „Ol-Mot” Muzeum Techniki Motoryzacyjnej z Łazisk.

Zapraszamy nie tylko pasjonatów zabytkowych aut, ale przede wszystkim całe rodziny! Jak zapewniają organizatorzy - na najmłodszych czekają wspaniałe atrakcje.

Opublikowano: 26 października 2018 11:38