Regionalny Turniej Warcabowy PCK

W Regionalnym Turnieju Warcabowym PCK wzięli udział honorowi dawcy krwi i sympatycy czerwonokrzyscy, który odbywał się 7 października w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu.

\Uczestnicy mieli do rozegrania siedem rund z tempem gry po siedem minut, aby zgromadzić jak największą ilość punktów. Rozgrywki odbywały się systemem szwajcarskim, które nadzorował sędzia główny zawodów. W kategorii powyżej 50 lat komplet 14 pkt. zdobył Jan Maćkowiak, który odniósł zdecydowane zwycięstwo, drugie miejsce uzyskał Edmund Fajek, trzeci był Tomasz Kubasik. W kategorii do 50 lat zwycięstwo odniósł Oskar Łochyński, który odnotował trzy porażki, kolejne miejsca na podium zajęli: Sebastian Artymowicz i Jakub Łochyński. Ufundowane dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Wągrowieckie, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, Polski Czerwony Krzyż w Wągrowcu wręczył Michał Piechocki, wicestarosta wągrowiecki.

JM

Opublikowano: 08 października 2018 11:35