Spotkanie z uczestnikami Zimowej Spartakiady LZS

W poniedziałek 16 kwietnia Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak spotkał się z reprezentującymi Gminę Wągrowiec uczestnikami Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady LZS Mieszkańców Wsi Województwa Wielkopolskiego, które odbyły się 4 marca. W spartakiadzie w Wolsztynie udział wzięli reprezentanci 12 powiatów z Województwa Wielkopolskiego. W klasyfikacji generalnej I miejsce zajął powiat wągrowiecki (194,50 pkt), II miejsce powiat koniński (181,50 pkt), III miejsce powiat ostrowski 179,50 pkt.

Podczas spotkania zorganizowanego w podziękowaniu za zaangażowanie w propagowanie kultury fizycznej i aktywności sportowej oraz promowanie Gminy Wągrowiec uczestniczyli Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wągrowcu Marek Szeszycki, Prezes Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe Gminy Wągrowiec – Tomasz Radecki, zastępca Prezesa  – Bernard Kuliberda oraz  reprezentujący powiat wągrowiecki mieszkańcy Gminy Wągrowiec: Marlena Andrzejewska, Sławomir Stawicki, Stanisław Gronowicz, Bartosz Paszek, Marcin Andrzejewski. Wójt wręczył wszystkim pamiątkowe dyplomy i upominki.

Opublikowano: 16 kwietnia 2018 11:45