Gminny Dzień Kobiet w Łeknie

Prawie 200 kobiet, mieszkanek Gminy Wągrowiec uczestniczyło w gminnych obchodach swojego święta, 7 marca 2018 r. w Sali Widowiskowej w Łeknie.

W spotkaniu zorganizowanym przez Wójta Gminy Wągrowiec oraz Gminny Ośrodek Kultury znalazły się Panie, które aktywnie uczestniczą w życiu gminy. Wśród zaproszonych gości była także Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch.

Przybyłe Panie witali Wójt Gminy Wągrowiec, Przemysław Majchrzak oraz Przewodniczący Rady Gminy Wągrowiec, Jerzy Łukaszczyk, którzy każdej Pani wręczyli słodki upominek. Panowie również jako pierwsi wystąpili na scenie składając wszystkim Paniom serdeczne życzenia.

Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem „Muzyka i Magia”. W części muzycznej panie wysłuchały koncertu pn. „Brunetki, blondynki…” w wykonaniu solistów Scen Poznańskich: Anny Bajerskiej-Witczak, Włodzimierza Kalemby i Macieja Ogórkiewicza. Po poczęstunku nadszedł czas na część magiczną, podczas którego Bartłomiej Cichała, członek Grupy „Kreators” zaprezentował Paniom pokaz iluzji.

Opublikowano: 09 marca 2018 14:01