Zimowa Spartakiada Powiatowa w Łeknie

Nowa sala sportowa w Łeknie, w niedzielę 4 lutego 2018 r., była miejscem rozgrywek XV Zimowej Spartakiady drużyn reprezentujących Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych z terenu Powiatu Wągrowieckiego, która w tym roku odbywała się na terenie Gminy Wągrowiec.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce wywalczyła reprezentacja Miasta i Gminy Gołańcz, drugie miejsce zajęła drużyna z Gminy Damasławek, miejsce trzecie przypadło reprezentantom Gminy Wągrowiec.

Powiatowe Zrzeszenie LZS, które jest organizatorem spartakiady dla najlepszych przygotowało medale puchary, dyplomy oraz piłki. Nagrody wręczał prezes Marek Szeszycki w towarzystwie wicestarosty Michała Piechockiego i Andrzeja Hajduka, pierwszego wiceprzewodniczącego rady miasta i gminy Gołańcz.

Fot. ck

Opublikowano: 05 lutego 2018 13:42