Szybkie zastrzeganie zagubionych lub skradzionych kart płatniczych

 (link otworzy duże zdjęcie)

Drodzy mieszkańcy!

Codziennie przestępcy podejmują dziesiątki prób użycia cudzych dokumentów: wyłudzenia kredytów, wynajem nieruchomości, przestępstwa podatkowe przeciwko budżetowi samorządu (np.  zakładanie fikcyjnej działalności gospodarczej). Wg danych z najnowszego „Raportu o dokumentach – infoDOK”, w II kwartale 2017 r. odnotowano  1 631 prób wyłudzeń kredytów, na kwotę ponad 114 mln złotych.

1 stycznia 2014 roku przez Związek Banków Polskich uruchomiony został System Zastrzegania Kart. To narzędzie pozwala na szybkie i efektywne zastrzeganie skradzionych lub zagubionych kart płatniczych. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu:      (+48) 828 828 828 by zastrzec swoją kartę.

Jest to możliwe z każdego miejsca na świecie, o każdej porze, zarówno z telefonów stacjonarnych jaki i komórkowych. Numer jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ułatwia to kontakt z wydawcą karty i jej zastrzeżenie w sytuacji, gdy czas odgrywa istotna rolę. Jedynym ponoszonym kosztem dla użytkownika (posiadacza karty) jest koszt połączenia, zgody z tabelą opłat jego operatora.

Zachęcamy do odwiedzania specjalnych serwisów internetowych www.DokumentyZastrzezone.pl oraz www.Zastrzegam.pl

Opublikowano: 24 listopada 2017 13:37

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 247