Szkolenie w zakresie przygotowania wniosku o wsparcie inwestycyjne na założenie działalności gospodarczej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 (link otworzy duże zdjęcie)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile wraz z Inwest Park Sp. z o.o. organizują bezpłatne szkolenie pt. „Szkolenie w zakresie przygotowania wniosku o wsparcie inwestycyjne na założenie działalności gospodarczej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego”, które odbędzie się 23.11.2017 roku w godz. 09:00-14:00.

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad sporządzania wniosków aplikacyjnych w zakresie wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej finansowanych w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas szkolenie uczestnicy zdobędą doświadczenie w zakresie przygotowania wniosku.

Zajęcia prowadzone będą metodą wykładu, dyskusji oraz ćwiczeń warsztatowych. 

 

Do kogo kierowane jest szkolenie:

Szkolenie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów którzy chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Szkolenie skierowane jest głównie do osób, które chcą pozyskać wsparcie dystrybuowane przez Powiatowe Urzędy Pracy dla osób do 30 r.ż. w zakresie działań w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz dla osób powyżej 30 r.ż. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w w/w szkoleniu. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Miejsce szkolenia:

Inwest Park Sp. z o.o. w Pile

ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła

sala beżowa

 

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:

http://warp.org.pl/przygotowanie-wniosku-o-wsparcie-rozpoczecie-dzialalnosci/

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 21.11.2017 do godz. 12:00 i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

Potwierdzenie udziału zostanie przesłane w dniu 21.11.2017 do godz. 15.00.


punktyinformacyjnefunduszyeuropejskich_pife_pila_nowy_tomysl.jpg

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Opublikowano: 13 listopada 2017 14:19

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 271

Zdjęcia:

Załączniki:

1_pife_pila_formularz_zgloszeniowy_23112017_r.doc [231.5 KB]