„Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Działania 8.1.1 WRPO – Edukacja przedszkolna”

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach Poddziałania 8.1.1 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego - Edukacja przedszkolna oraz przygotowanie uczestników do tworzenia projektów edukacyjnych zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Zajęcia prowadzone będą metodą wykładu, dyskusji oraz ćwiczeń warsztatowych. Panel dyskusyjny podsumowujący szkolenie zapewni możliwość odpowiedzi na pytania uczestników, wyjaśnienia wątpliwości oraz wymiany doświadczeń.

Szkolenie jest dedykowane w ramach naboru wniosków w roku 2017.

Do kogo kierowane jest szkolenie:

Szkolenie skierowane jest do potencjalnych projektodawców Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, zainteresowanych pozyskaniem środków w zakresie rozwoju edukacji przedszkolnej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w w/w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Miejsce szkolenia:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile

ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła

Sala szkoleniowa nr (parter)

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 31.10.2017 do godz. 12:00 i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

Opublikowano: 20 października 2017 14:34

Załączniki: