Zakończenie Gminnej Ligi LZS „Orlik 2017”

17 września 2017 r. na boisku Orlik w Kobylcu oficjalnie zakończono tegoroczny sezon Gminnej Ligi LZS. Mecze rozgrywane były od 27 kwietnia do 17 września 2017 r. Łącznie rozegrano 180 meczów oraz 2 turnieje. 20 zespołów sportowych w II ligach walczyło o tytuły mistrzów. Łącznie w lidze strzelono 1627 bramek.

Mistrzem I ligi został Transport Łaziska. Za drużyną z Łazisk uplasowali się piłkarze Agaricosa i Argusa. W drugiej lidze mistrzowski tytuł powędrował w ręce zawodników Merxa, II miejsce zajęła AT Starówka, a III Zryw Rudnicze.

Najlepszym strzelcem pierwszej ligi okazał się Grzegorz Śmigielski. Najlepszym bramkarzem Jakub Tomaszewski.
Najlepszym strzelcem drugiej ligi okazał się Jaromir Nowak. Najlepszym bramkarzem Piotr Kantorski.
Najbardziej wartościowym zawodnikiem Ligi Gminnej LZS został Łukasz Berlik, który otrzymał Puchar od redakcji „Głosu Wągrowieckiego”.

Zwycięskie drużyny oraz zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody, które wręczali: wójt Gminy Wągrowiec - Przemysław Majchrzak oraz przewodniczący Rady Gminy Wągrowiec - Jerzy Łukaszczyk.

Wójt Gminy Wągrowiec wręczył również list gratulacyjny oraz bon drużynie Agaricos - zwycięzcy tegorocznej Zimowej Spartiakiady LZS Województwa Wielkopolskiego oraz na ręce Tomasza Radeckiego - prezesa podziękowania dla wszystkich członków zarządu Gminnego Stowarzyszenia LZS.

Opublikowano: 20 września 2017 12:17