Trwa Regionalny Konkurs Grantowy RS 2017!

Regionalny Konkurs Grantowy – to szansa dla bibliotek i domów kultury na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2018 roku.

W Regionalnym Konkursie Grantowym uprawnione do aplikowania są organizacje pozarządowe (zarejestrowane w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów), w tym OSP, a także miejskie i gminne domy kultury, powiatowe, miejskie i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z miejscowości do 20 000 mieszkańców.

Konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2017”, na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Partnerem Regionalnym – Stowarzyszeniem Instytut Zachodni w Poznaniu, którego pracownicy chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania oraz przeprowadzą spotkanie informacyjne lub szkolenie na temat zasad udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym.

Więcej informacji można uzyskać drogą elektroniczną rownacszanse@siz.poznan.pl a dodatkowo w każdy wtorek i czwartek w godzinach 13.00-17.00 pod numerem telefonu 784 878 240 czynna jest infolinia, Więcej informacji o Programie Równać Szanse znajdziecie Państwo na stronie - www.rownacszanse.pl Z

Opublikowano: 20 września 2017 09:38