Imprezy z okazji Dnia Dziecka w Gminie Wągrowiec

Choć zorganizowane przez sołtysów i rady sołeckie oraz mieszkańców wsi w różnych terminach - wszystkie miały jeden cel - wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Większość imprez z okazji Dnia Dziecka w sołectwach na terenie Gminy Wągrowiec przybrała charakter festynów rodzinnych.

Na teren zabaw przybywały całe rodziny, rodzice dopingowali swoje dzieci, czynnie biorące udział w przygotowanych przez organizatorów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łeknie konkursach i zabawach. Atrakcją była możliwość przymierzenia strojów strażaków, policji oraz dokładne obejrzenie sprzętu ratowniczo-gaśniczego a czasem nawet motocykli.
Urząd Gminy przygotował paczki dla wszystkich dzieci, a dzięki hojności sponsorów dla dzieci przygotowano poczęstunek.

SOŁECTWO BRACHOLIN

SOŁECTWO BRZEŹNO STARE